İSAŞ ÇELİK KAPI KASALARI SANAYİ LTD.ŞTİ.


Firma HakkındaAdres
Dudullu İmes Sanayi Sitesi A Blok 101. Sok. No:7 81260 Ümraniye/İSTANBUL

Telefon
0216 415 4897

Hizmet Sunduğu Bölgeler
Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz

Sunduğu Hizmetler
+ Yangın Kapısı
+ Villa Giriş Kapıları
+ Bina Giriş Kapıları


Firma Profili, Hizmet ve Ürünler
Faaliyete geçtiğimiz 1989 yılından itibaren önceliğimiz saç kapı kasası olarak bir çok projeye başarıyla imzamızı attık. Saç kapı kasalarımız Türk Standartlarına Uygunluk ve imalatına yeterlilik belgelerine sahiptir. Kapı kasalarımız orjinal makine ve kalıpları ile projelerde istenilen ölçüleri hızlı ve kaliteli şekilde üretilebilmektedir. Firmamız bugüne kadar neredeyse iki milyondan fazla saç kapı kasası üretmiştir. 2000’ li yıllarda saç kapı kasası üretimimize ek olarak yangın kapısı, metal kapı kanatları ve şaft kapakları da üretimimize eklenmiştir.

Modern alt yapımız ve teknik bilgimiz dahilinde uluslararası standartlarda hızlı ve güvenilir imalat anlayışımızla beklentileri her zaman doğru tespit edip, projelerimizi başarıyla tamamlamaktayız. Yangın kapılarımızda bugüne kadar sahip olduğumuz İTÜ Teknik raporuna ek olarak, İngiltere’den aldığımız Chiltern Uluslararası Yangına Dayanıklık sertifikası ile hem iç pazarda hem de uluslararası piyasada önemli bir noktadayız. Yangın kapılarımız iç piyasada köklü ve büyük inşaat firmaların ( Ağaoğlu, Varyap, Soyak, Albayrak, Sur Yapı, Özyazıcı inşaat v.b.) bir numaralı tercihi olmuştur.

İSAŞ’ın ürün gamında yer alan; maliyeti düşük, üretime ve montaja müsait, uzun ömürlü, bozulma ve deformasyona uğramadan ve monte edildiği duvarı da koruyan saç kapı kasaları, yangın kapıları, metal kapı kanatları ile konutlarda, otellerde, hastanelerde, okullarda ve iş merkezlerinde sağlıklı bir biçimde uygulanmaktadır.

Görüntülenme Sayısı : 1985
Kayıt Tarihi : 19 Şubat 2013 Salı / 23:14
Firma Yorumları Yorum Yazın
Firma KonumuFirmadan Görüntüler


Bu Sayfayı Paylaş

Kaydır