Yasal Uyarı ve KoşullarTanımlar ve Koşullar

Bu web Sitesindeki bilgileri kullanmaya başlamadan önce aşağıdaki tanım ve koşulları okuyup kabul etmeniz gerekir. Bu web sitesine girmeniz veya bu Web Sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki tanım ve koşulları kabul ettiğiniz ve bu Web Sitesini veya bu Web Sitesindeki herhangi bir malzeme, bilgi, fikir veya öneriyi kullanmanızdan kaynaklanabilecek sorunlar, listelenen 3.firmalardan alacağınız hizmetlerden ötürü yaşanabilecek herhangi bir sorundan ötürü www.celikkapiturkiye.com sorumluluk kabul etmez ve bu site , hazırlayıcıları, çalışanları vb. aleyhindeki herhangi bir ve bütün suçlama haklarınızdan vazgeçtiğiniz anlamına gelir.

Bu kayıt ve şartlar ek olarak aşağıdaki maddelerden oluşur:

Bilgilendirme ve Feragat

Bu Web Sitesi veya bu Web Sitesindeki çelik kapı firmaları, iştirakleri, ürünleri ve servisleri ile ilgili veya hakkındaki bilgiler, resimler, logolar ve ikonlar olduğu gibi ve elde olan şekilde, ima edilmiş ya da söylenmiş herhangi bir garanti veya temsil olmaksızın, işaret edilmiş ticari kanunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, özel bir amaca hizmet veya bir anlaşmayı bozmaya yönelik olmadan sağlanmıştır.Bu Web Sitesindeki bilgiler internet ve onun ürünleri ve servisleri hakkında bilgi vermek amacıyla iyi niyetle hazırlanmasına karşın, bu Web Sitesine erişim veya kullanımdan veya bu Web Sitesindeki malzeme, bilgi, fikri veya önerilerin kullanımından kaynaklanan herhangi, bunlarla sınırlı olmadan ve bunları içeren, direk, dolaylı, özel, kaza sonucu veya bir başka nedenden kaynaklanabilecek zararlardan bu site, hazırlayıcıları ve çalışanları sorumlu tutulamaz.

www.celikkapiturkiye.com herhangi bir uyarıda bulunmaksızın Tanım ve Koşullar üzerinde, bu Web Sitesi üzerinde ve bu Web Sitesi içerisindeki bilgi, isimler, resimler, logolar ve ikonlar üzerinde ayarlamalar, güncellemeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

Bu Web Sitesi www.celikkapiturkiye.com’ un kontrolü altında olmayan başka web sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. www.celikkapiturkiye.com’ un bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Bu siteye firmanızı ekleyerek hizmetlerinden faydalanmakla ,Bu Web Sitesindeki herhangi bir bilgiyi kısmen veya bütün olarak değiştirmemeyi ve düzeltmemeyi, herhangi bir bilgi eklememeyi kabul ediyorsunuz.demektir.

Fikri Mülkiyet:
Bu Web Sitesinde gösterilen, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, bütün makaleler, yazılar, fotoğraflar, örnekler ve diğer grafiksel malzemeler ve isimler, logolar, ticari markalar ve servis markaları, www.celikkapiturkiye.com veya onun şubeleri, iştirakleri veya lisans firmaları ve hazırlayıcılarının malıdır ve ticari marka, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadırlar.
Bu Web Sitesinde adı geçen diğer çelik kapı ve Tedarikci firmalar sahiplerinin ticari ünvanlarıdır. Bu yüzden buralardan alacağınız hizmetlerde yaşanan herhangi bir aksaklık bu firmaları bağlar ve www.celikkapiturkiye.com’u bağlamaz.

Bu sitedeki bilgileri kaynak göstermeden yayınlamak kesinlikle yasaktır.

Kaydır